baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

ŚWIĄTECZNE KARTKI OD UCZNIÓW KLASY 5B.
UDZIAŁ W AKCJI "MARZYCIELSKA POCZTA" DLA CHOREGO MICHAŁA

    Grudzień 2021r. Uczniowie klasy 5B wraz z wychowawczyniami panią Iwoną Prajzendanc i panią Małgorzatą Osiejuk, przystąpili do projektu Marzycielska Poczta. Jest to ogólnopolska akcja dobroczynna, która polega na pisaniu tradycyjnych listów i kartek do ciężko chorych dzieci.
    Celem akcji jest wsparcie psychiczne dzieci, a także ich rodzin. Kolejny raz mogliśmy wszyscy pokazać swoje Wielkie Serca, otwarte na potrzeby drugiego człowieka. Na dowód tego, każdy zaprojektował swoją Świąteczną Kartkę, według własnego pomysłu, z pozdrowieniami i dobrym, ciepłym słowem. Wszystkie zostały zapakowane do jednej koperty i wysłane, przez panią Iwonę do chorego Michała, który uwielbia je otrzymywać i wiele razy czytać. Kartki to kontakt ze światem, poczuliśmy się fajnie wiedząc, że mogliśmy wywołać uśmiech na jego twarzy. Wszyscy życzyliśmy nowemu koledze, również powrotu do zdrowia.

materiał nadesłała p. Iwona Prajzendanc

 kartka dla michala2021

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii