baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Sukces naszej uczennicy w Powiatowym Konkursie Plastycznym inspirowanym twórczością C. K. Norwida

    W dniu 17.12.2021r. w II Liceum Ogólnokształcącym im C.K. Norwida w Stargardzie miało miejsce podsumowanie Powiatowego Konkursu Plastycznego inspirowanego twórczością Cypriana Kamia Norwida, którego organizatorami była Książnica Stargardzka i II LO. I miejsce w kategorii szkół podstawowych zajęła uczennica kl. VII c Nikola Kowalczyk, a dyplom i gratulacje przyjęła z rąk Pana Dyrektora Liceum im. C. K. Norwida.
Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

materiał nadesłała p. Mirosława Babicka-Mrzygłód

 powiatowy konk plastyczny2021

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii