baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Dzień Babci i Dzień Dziadka
w klasie IIb

    19 stycznia 2023r. uczniowie oraz Rodzice klasy 2b wraz z wychowawczyniami p. Małgorzatą Gawrysiak i p. Moniką Szyszką przygotowali uroczystość z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka. Licznie przybyli na to wydarzenie zaproszeni goście zasiedli przy przygotowanym dla nich poczęstunku i z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie występu swoich wnucząt. Dzieci pod okiem wychowawczyń przygotowały bogaty program artystyczny. Nie zabrakło recytacji wierszy, piosenek, tańca oraz konkursów dla Babć i Dziadków. Na zakończenie uczniowie zaśpiewali kochanym Babciom i Dziadkom „Sto lat” i wręczyli prezenty. Na twarzach dzieci widać było skupienie oraz radość. Wspaniała publiczność gromko oklaskiwała występ swoich wnuków. Spotkaniu towarzyszyła wspaniała atmosfera, która była okazją do umocnienia więzi rodzinnej. To spotkanie długo pozostanie w naszej pamięci.

Wychowawczynie: p. Małgorzata Gawrysiak, p. Monika Szyszka

dzien babci 2023

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii