baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Klasa 1a z wizytą

w Komendzie Powiatowej Straży Pożarnej

w Stargardzie

    18 czerwca 2021 roku klasa Ia udała się na wycieczkę do Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Stargardzie. Głównym celem wycieczki było zapoznanie uczniów z pracą strażaka oraz z zadaniami, jakie na co dzień wykonuje. Sympatyczni Panowie - Tomasz i Remigiusz - strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Stargardzie poświęcili uczniom dużo czasu i uwagi prezentując sprzęt ratowniczo – gaśniczy. Dzieci podziwiały przeznaczone do różnych zadań samochody strażackie, którymi strażacy jeżdżą do akcji. Z wielkim zainteresowaniem oglądały wyposażenie pojazdów, np. nożyce do cięcia metalu, specjalny ubiór do pożaru, zestaw ratowniczy. Największą frajdę uczniom sprawiła możliwość przećwiczenia umiejętności lania wody z prądownicy strażackiej do wyznaczonego celu. Serdecznie podziękowania dla Panów Remigiusza i Tomasza za poświęcony czas oraz przybliżenie naszym uczniom, jak odpowiedzialna i trudna jest służba w straży pożarnej.

materiał nadesłały Panie:

Alicja Grochowska

Katarzyna Przybylska

wizyta kl1a w strazy pozar2021

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii