baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Międzynarodowy Dzień Kropki

w klasie II a

      Międzynarodowy Dzień Kropki, to święto kreatywności, odwagi i zabawy, które obchodzimy 15 września. Tego dnia uczniowie klasy 2a wraz z wychowawczyniami zorganizowali w klasie wiele ciekawych zabaw, które pomagają dzieciom odkrywać talenty, poznawać swoje mocne strony, pobudzać wyobraźnię i wspólnie się pobawić. Uczniowie klasy 2a wykonali tez kropkowe prace plastyczne. International Dot Day to był czas do porozmawiania z dziećmi na temat ich talentów i zaprezentowania ich całej klasie, bo każdy z nas ma w sobie jakiś ukryty talent.

miedzynar dzien kropki rok 2021

Materiał nadesłała p. Katarzyna Przybylska

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii