baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Dzień Chłopaka w kl. I b

    30 września klasa Ib obchodziła Dzień Chłopaka. Z tej okazji dziewczynki wraz z wychowawczyniami przygotowały niespodziankę dla chłopców. Odwiedziliśmy szkolną pracownię gospodarstwa domowego i upiekliśmy gofry. Były pyszne!!! Po wspólnym spożywaniu gofrowych deserów, dziewczynki i wychowawczynie złożyły chłopcom życzenia oraz wręczyły prezenty….. kolorowe breloczki z zabawką sensoryczną.
To był udany dzień dla wszystkich!!!

Wychowawczynie:
Beata Kowalczyk i Monika Szyszka

dzien chlopaka kl1b2021

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii