baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Uroczyste Ślubowanie

Klas Pierwszych

 

    W dniu 14 października 2021 odbyło się w naszej szkole pasowanie na ucznia. Uroczyste ślubowanie złożyli uczniowie klas Ia, Ib oraz Ic.
W tym roku, ze względu na pandemię to ważne wydarzenie odbyło się bez udziału rodziców oraz kolegów i koleżanek z klas II i III. Transmisję z uroczystości można było oglądać na żywo przez komunikator Faccebook.
Pasowanie to jedno z najważniejszych wydarzeń w szkolnym życiu pierwszoklasisty. Od tego dnia każde dziecko czuje się już prawdziwym uczniem, czyli pełnoprawnym członkiem szkolnej rodziny.
Uczniowie klas pierwszych ślubowali być godnymi Polakami i wzorowymi uczniami. W ten sposób oficjalnie przyjęci zostali do grona uczniów naszej szkoły. Największym przeżyciem dla dzieci był moment pasowania.
Pani dyrektor Alicja Jurkiewicz i wychowawczynie poprzez dotknięcie ogromnym ołówkiem ramienia dzieci zamieniały je w prawdziwych uczniów.
Nasi wychowankowie w swoich salach z wielkim zaangażowaniem przechodzili test na ucznia. W nagrodę otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki.
To był wyjątkowy dzień dla najmłodszych uczniów, którym życzymy sukcesów i przyjemnego pobytu w murach naszej szkoły.

Wychowawczynie klas pierwszych

slubowanie klas pierwszych2021

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii