baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Zabawa andrzejkowa w klasie II b

    W dniu 30 listopada 2021 roku, w klasie II b, odbyła się zabawa andrzejkowa. Uczniowie (z pomocą rodziców) przygotowali wróżby, które zaprezentowali całej klasie. Dzieci mogły dowiedzieć się, co czeka ich w przyszłości. Katalog wróżb był różnorodny: magiczne kubki, kwiatki i gwiazdki, wróżenie z kostek do gry, balonków, serduszka z imionami, itp. Nie obyło się również bez słodkich ciasteczek z przepowiednią w środku. Na koniec uczniowie zostali poczęstowani czekoladkami. Wszyscy wspaniale się bawili.

materiał nadesłała p. Justyna Zakrzewska

andrzejki kl2b 2021

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii