baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Światowy Dzień Ziemi w klasie montessoriańskiej

 

    22 kwietnia 2022r. obchodzony był Światowy Dzień Ziemi. Jest to dzień, w którym nagłaśniane są postawy ekologiczne prowadzące do poprawy naszego środowiska, czyli czystości ziemi, wód i powietrza.
    Tego dnia uczniowie klasy montessoriańskiej poznali przyczyny i skutki zanieczyszczenia ziemi oraz sposoby jakimi należy się kierować aby oddychać świeżym powietrzem. Samodzielnie we współpracy z rówieśnikami tworzyli grupy zwierząt, roślin oraz owadów, które dzięki czystemu środowisku są w stanie samodzielnie żyć i rozwijać się na naszej planecie.

Materiał nadesłała p. Marta Kościańska-Bury

dzien ziemi 2022

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii