baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

STWORKI - POTWORKI Z RECYKLINGU

    Codziennie wyrzuca się miliony plastikowych butelek, zakrętek, pudełek, woreczków, przeznaczonych do recyklingu. Dlatego też, klasa II b postanowiła wykorzystać te przedmioty i wykonać z nich ciekawe, ekologiczne projekty oraz sprawić, by niepotrzebna butelka lub karton zamieniły się w robota, świnkę, piórnik, itp. Uczniowie projektowali według własnych pomysłów, wykorzystując przyniesione przez siebie materiały.

Materiał nadesłała p. Justyna Zakrzewska

stworki recyk 2b 2022

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii