baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

MODELE ATOMÓW

    Podczas lekcji chemii, uczniowie klas siódmych, za pomocą czarno-białych elementów samodzielnie odtwarzali budowę atomu w oparciu o teorię Nielsa-Bohra. Dzięki zestawom obrazowali ułożenie elektronów względem jądra na poszczególnych powłokach elektronowych. Korzystaliśmy z pomocy zakupionych w ramach programu #LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI. Pozwoliły one na lepsze zaangażowanie i skupienie podczas zajęć oraz zrozumienie skomplikowanych zagadnień.

Materiał nadesłała p. Monika Sikorska

modele atomow zd1 2023

modele atomow zdj2 2023

Zapraszamy do obejrzenia filmu