Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Jesteśmy wrażliwi na potrzeby zwierząt.

Akcja pt. "Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę"

16.11.2018r. zakończyła się w naszej szkole akcja na rzecz potrzebujących zwierząt. Jak co roku i tym razem, uczniowie klasy IIB wraz z wychowawczyniami p. Czesławą Gut i Iwoną Prajzendanc, przy wsparciu Rodziców, również z ochotą przyłączyli się do niej. Została zorganizowana w klasie zbiórka kocy, ręczników, karmy dla zwierząt. Wszelkich rzeczy, które pomogą bezbronnym zwierzętom przetrwać ten trudny czas zimy. Wszystko zostało przekazane dla Samorządu Uczniowskiego.

To wspaniałe, że każdy z nas ma poczucie pomagania i potrafimy być wrażliwymi ludźmi. Jesteśmy dumni z naszych uczniów. 

Dziękujemy Wszystkim. Brawo!!!

materiał nadesłała p. Iwona Prajzendanc 

pomoc zwierzetom2018

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii

 

Sukces naszej uczennicy

w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym

pt. "Bezpieczna droga do szkoły 2018"

Miło nam poinformować, że w organizowanym przez Komendę Powiatową Policji w Stargardzie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym pt. ,,Bezpieczna droga do szkoły 2018’’, II miejsce zajęła Hanna Famulska uczennica klasy 2c naszej szkoły. Uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu, odbyło się w dniu 15 listopada w siedzibie Starostwa Powiatu.
Serdecznie gratulujemy!

materiał nadesłała p. Małgorzata Czuryło

zd1

zd2

zd3

tyt odspiew hymnu narod2018

W piątek, 9. listopada nasza szkolna społeczność przyłączyła się do szkół z całego kraju i uroczyście odśpiewała Hymn Polski. Dokładnie o godz. 11.11, przerwawszy na moment pracę, wyszliśmy z sal lekcyjnych i na wszystkich korytarzach szkoły wybrzmiał uroczyście wykonany „Mazurek Dąbrowskiego”. O oprawę muzyczną tej doniosłej chwili zadbał p. Bogdan Żych.
Zwieńczeniem oraz dodatkiem do obchodów tak ważnej rocznicy jest zaproponowana przez p. Joannę Bochenek oraz p. Damiana Maćkowiaka interaktywna podróż drogami wiodącymi Polskę do niepodległości. Uczniowie klas starszych mogą jeszcze przez tydzień śledzić koleje losu naszej Ojczyzny. Wystarczy wyposażyć swój telefon w bezpłatną aplikację – czytnik kodów QR – i udać się na hol szkoły, gdzie rozwieszono 10 plakatów z ukrytą pod kodami wiedzą historyczną. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z tej ciekawej propozycji!

Cóż, wiele rąk, wiele serc – mnóstwo satysfakcji. I tak właśnie – razem – dbajmy o cenny dar, jakim możemy cieszyć się od 100 lat.

Dbajmy o wolną Polskę!!

materiał nadesłała p. Joanna Bochenek

uroczyste odspiew hymnu narod2018

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii

46302971 2361304497219265 6464941312612237312 n

tytul apele 11listopada2018

Droga, która zawiodła naszą Ukochaną Polskę do wolności, była wyboista i kręta. W końcu jednak udało się, po 123 latach osiągnąć upragniony cel. 8. i 9. listopada świętowaliśmy w naszej szkole 100. rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości.
W czwartek uczestniczyliśmy w uroczystych apelach, przygotowanych przez grupę uczniów z klas I, IV, V, VII i VIII. Tańcem i śpiewem pokazali nam, jak ważny jest szacunek wobec Ojczyzny oraz Wolności, którą cieszymy się dzięki bohaterstwu i wierze naszych przodków. Ze sceny usłyszeliśmy m.in. wyśpiewaną przez naszych najmłodszych uczniów, wzruszająca definicję słowa „Niepodległość”.
Ósmoklasistki zaś wykonały ujmującą za serce pieśń-modlitwę o dalsze, pomyślne losy nas wszystkich.
Na zakończenie apeli uczniowie klas IV żywiołowo i z radością zaśpiewali piosenkę pt. „Kocham wolność”. Wystąpienia naszych młodych Polaków wywołały wiele emocji – i uśmiechów, i wzruszeń. Było po prostu pięknie!
Wielce wymowną dekorację sali przygotowała p. Mirosława Babicka-Mrzygłód.
O oprawę muzyczną zadbali: p. Joanna Betler oraz p. Krzysztof Kempiński, a nad całością czuwali: p. Joanna Bochenek, p. Agnieszka Gadomska-Rataj oraz p. Damian Maćkowiak.


Cóż, wiele rąk, wiele serc – mnóstwo satysfakcji. I tak właśnie – razem – dbajmy o cenny dar, jakim możemy cieszyć się od 100 lat.

Dbajmy o wolną Polskę!!

materiał nadesłała p. Joanna Bochenek

uroczyste apele 11listopada2018

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii