Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Szkolny Dzień Sportu

W dniu 8.06.2018 roku odbył się coroczny Dzień Sportu Szkolnego dla wszystkich uczniów naszej szkoły. Dla uczniów klas I-IV zostały przygotowane konkurencje, w których nasi najmłodsi mogli sprawdzić swoją sprawność fizyczną wykonując określone ćwiczenia w Indeksie Sprawności Fizycznej. Na boisku szkolnym uczniowie klas V i VI rywalizowali w grze w "Dwa ognie". Jednocześnie na sali gimnastycznej odbył się turniej uczniów klas VII w mini piłce nożnej oraz dla uczniów klas gimnazjalnych turniej w piłkę koszykową. Po zakończeniu rozgrywek klasowych odbyły się mecze pokazowe połączone z akcją charytatywną uczniów szkoły podstawowej, gimnazjum i nauczycieli w piłkę koszykową i piłkę siatkową. W piłkę koszykową nauczyciele utrzymali swoje przodownictwo natomiast w piłce siatkowej uczennice szkoły podstawowej nie dały szans gimnazjalistom i nauczycielom. Wszyscy uczniowie otrzymali po zakończeniu rozgrywek napoje i słodki poczęstunek.

materiał nadesłał p. I. Pabian

dzien sportu2018

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii