Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Międzynarodowy Dzień Dogoterapii

    15 czerwca obchodzimy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Dogoterapii. Uczniowie klas pierwszych miały możliwość wziąć udział w zajęciach edukacyjnych z psem terapeutą Pysią, polegającej na stworzeniu pozytywnej relacji pomiędzy uczestnikami spotkań a psem. Takie zajęcia mają na celu dostarczenie pozytywnych emocji i satysfakcji z obcowania z psem oraz rozluźnienie atmosfery. Na zajęciach dzieci dowiedziały się jak opiekować się psem, jak się wobec niego zachowywać i jaką bezpieczną pozycję przyjąć w momencie dyskomfortu lub zagrożenia. Połączenie edukacji i zabawy pozwala uczniom poszerzyć wiedzę na temat świata zwierząt, rozwija empatię i poczucie odpowiedzialności. Zajęcia zostały zorganizowane przez dogoterapeutę Annę Łotysz i Małgorzatę Kawczyńską.

materiał nadesłała p. Małgorzata Kawczyńska

miedzyn dzien dogoterapii 2021

Zaprazszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii