Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Wielki sukces

naszego absolwenta

    Absolwent naszej szkoły, Karol Jurski odniósł kolejny wielki sukces i od września 2021r. rozpocznie studia na TU Delft (Delft University of Technology) w Holandii na kierunku Computer Science & Engineering. Uczelnia znajdująca się w mieście Delft jest największą i najstarszą uczelnią techniczną w Holandii i zarazem jednym z 20 najlepszych uniwersytetów technicznych Europy. Podczas swojej działalności wykształciła wielu wybitnych ludzi nauki z różnych dziedzin, w tym m.in. laureatów Nagrody Nobla, wybitnych architektów, inżynierów, fizyków, biofizyków, mikrobiologów i informatyków. Karol wybrał ten kierunek, ponieważ informatyka, a w szczególności programowanie, od zawsze była jego wielką pasją. Swoje informatyczne i matematyczne zainteresowania mógł realizować nie tylko na lekcjach informatyki i matematyki, ale również uczestnicząc w zajęciach rozwijających z matematyki oraz Mistrzów Kodowania odbywających się w naszej szkole, doskonaląc i pogłębiając swoje umiejętności z programowania, robotyki, elektroniki oraz matematyki. Podczas nauki w naszym gimnazjum został wolnym słuchaczem na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie. W trakcie nauki w naszej szkole został laureatem wielu prestiżowych konkursów na poziomie kuratoryjnym i ogólnopolskim oraz autorem ciekawych i inspirujących projektów szkolnych z zakresu programowania, elektroniki i robotyki. W latach 2018-2020 otrzymał Stypendium Prezesa Rady Ministrów.

Serdecznie gratulujemy wielkiego sukcesu Karolowi i życzymy dalszych osiągnięć!