Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Wycieczka Integracyjna

klas IB i IC do Dłuska - "Leśna przygoda"

Dnia 14.05.2018r. odbyła się wycieczka integracyjna uczniów klasy IB i IC do Dłuska. Zorganizowana, przez wychowawczynie tych klas Panie Czesławę Gut, Iwonę Prajzendanc, Małgorzatę Czuryło, Elżbietę Rudzik. Malownicze miejsce przyrody niosło dla uczestników wiele tajemniczych atrakcji i zabaw przygotowanych, przez pracowników Przyrodniczego Parku. Uczniowie zostali podzieleni na trzy grupy, każda z grup miała swojego, wybranego przez siebie leśnego króla, przewodnika i pomocników. Były podchody, rozwiązywanie zagadek przyrodniczych, ukrytych wśród drzew w lesie, wykonywanie różnych zadań sprawnościowych. Odbyło się poszukiwanie w kamiennym kręgu skarbu, każdy został leśnym detektywem. Odbyła się również pogadanka na temat, jak ważne jest dbanie o lasy i całą otaczająca nas przyrodę. Przy leśnym, wielkim, tajemniczym ,,kamieniu spełniania marzeń” wszyscy mogli sobie coś wymarzyć, oby się spełniło! Na koniec odbyły się tańce wokół ogniska, śpiewy i pieczenie kiełbasek. Wszyscy dobrze się bawili, o czym świadczyły roześmiane buzie dzieci i pań. Zabawa była Super!

materiał nadesłała p. I. Prajzendanc dn. 24.05.18. 

wyciecz integr 2018

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii