baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Uroczysty apel

z okazji pożegnania Absolwentów

„Ile razem dróg przebytych ?
Ile ścieżek przedeptanych ? (...)
Ile w trudzie nieustannym
Wspólnych zmartwień, wspólnych dążeń ? (...)
Chciałbym wszystkie takie chwile
Ocalić od zapomnienia”.

    Słowami Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego pożegnaliśmy podczas apelu uczniów klas ósmych.

    Minęło kilka lat, odkąd wstąpili w mury tej szkoły, podczas których stawali się dojrzalsi i starsi. Każdy z nich zostawi w tej szkole cząstkę siebie. Tu przeżywali pierwsze sukcesy. Tu zawiązały się ich przyjaźnie i znajomości. To tutaj nauczyli się przede wszystkim, że najważniejsze jest bycie człowiekiem.
Zgodnie z tradycją pani dyrektor Anna Kurcab-Kościańska wręczyła 34 najwybitniejszym uczniomZłote Tarcze, a ich rodzicom listy gratulacyjne. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy, a szczególnie Zosi Bochenek, która kilka dni temu odebrała z rąk Prezydenta Miasta Stargard nagrodę dla najlepszej uczennicy naszej szkoły.
Wyróżniający się wrażliwością i otwartością na drugiego człowieka uczniowie - Marika Struzikowska, Bartek Warych oraz Wojtek Zasadzki otrzymali przyznany przez Dyrekcję i Radę Pedagogiczną Medal Przyjaciela Integracji.
Pani Elżbieta Różyczka uhonorowała dziewczęta pucharami za udział w Mistrzostwach Powiatu w Siatkówce Plażowej oraz za awans do Półfinału Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej.
Kochani Absolwenci, wszyscy możecie stwierdzić, że szczęśliwie dotarliście na drugi brzeg. Każdy z Was przeszedł inną drogę, a teraz ruszacie w dalszą podróż. Wierzymy, że będzie ona udana!

Życzymy powodzenia!!!!

Materiał nadesłała p. Agnieszka Gadomska-Rataj

apel pozeg absolw 2022

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii