baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Tydzień Szkoły Promującej Zdrowie w klasie 1a

    Bardzo aktywnie Tydzień Szkoły Promującej Zdrowie spędzili uczniowie klasy 1a. W poniedziałek uczestniczyliśmy w przedstawieniu przygotowanym przez koleżanki i kolegów z klasy 3a pt." Akademia nie dla lenia". Dowiedzieliśmy się o nawykach prozdrowotnych - co jeść i jak aktywnie spędzać czas, aby być zdrowym. We wtorek obejrzeliśmy prezentację przygotowaną przez p. Małgorzatę Kapturczak i wysłuchaliśmy ciekawostek o wodzie - "Znaczenie wody dla organizmu człowieka". W środę podczas przerw zajadaliśmy kolorowe kanapki i owsiankę z owocami. Wszystkie lekcje w-fu odbywały się na świeżym powietrzu - na boisku i placu zabaw. W piątek na podsumowanie "zdrowego tygodnia" - pracowaliśmy w szkolnej pracowni kuchennej - samodzielnie pokroiliśmy przyniesione owoce, aby za chwilę skomponować swoją ulubioną " bombę witaminową", czyli sałatkę owocową. Po tak aktywnym, ciekawym i pełnym wrażeń tygodniu, uczniowie klasy 1a przypomnieli sobie i utrwalili wiadomości o zdrowym stylu życia.

Wychowawczynie: Krystyna Drewniak, Anna Dąbrowska

tydzien zdrow kl1a 2023

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii