baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

          W środę 5 lutego 2020 roku odbyły się Szkolne Walentynki, które zorganizowała Rada Samorządu Uczniowskiego wraz z Wolontariatem pod okiem p. Basi Jasłowskiej oraz p. Damiana Maćkowiaka.

          Już od rana w holu szkoły można było odwiedzić stoiska z ciastami oraz pięknymi kartkami, które wykonała p. Mirka Babicka-Mrzygłód. Dzięki Luizie Lubińskiej z klasy 7d uczniowie mogli zrobić sobie zdjęcie stojąc na wybranym tle . Przerwy umilała muzyka podkreślająca klimat Walentynek. Uczniowie mieli okazję wysłać  list do swoich sympatii lub przyjaciół, ponieważ poczty  walentynkowej oczywiście też nie zabrakło. Tego dnia Rada Samorządu ogłosiła wyniki plebiscytu na Najładniejszą Dziewczynę i Najładniejszego Chłopaka w Szkole. Zwycięzcy w nagrodę otrzymali korony oraz czekolady.

          Szkolne Walentynki zostały bardzo ciepło przyjęte przez uczniów i nauczycieli. Warto podtrzymywać tę tradycję co roku.

                                                                               Zosia Bochenek kl. 6e

Walentynki2020