baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

dzien solid z ukraina tyt

   W piątek w naszej szkole Samorząd Uczniowski z Wolontariatem przygotował Dzień Solidarności z Ukrainą. Uczniowie przygotowali prezentacje przybliżające nam zabytki, tradycje, obrzędy i zwyczaje tego pięknego kraju. Oglądaliśmy zdjęcia miast, w których teraz trwają walki… Każdy Uczeń naszej szkoły otrzymał kotylion w barwach Ukrainy. W tle słyszeliśmy muzykę ukraińską. Nasi uczniowie spisali się na medal.

    Wszystkim, którzy włączyli się do organizacji tego ważnego dnia i wspierali potrzebujących w Ukrainie bardzo dziękujemy.

Samorząd Uczniowski

dzien solid z ukraina 2022

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii