baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym

    Oskar Siewierski będąc uczniem naszej szkoły, często brał udział w konkursach plastycznych. 17 kwietnia znalazł się wśród laureatów II edycji Ogólnopolskiego konkursu plastycznego o tematyce sportowej „Piłkarz Mundialu Katar 2022”. Za pracę przedstawiającą Messiego otrzymał II miejsce w kategorii klas 4-6. Organizator, Szkoła Podstawowa nr 108 im. Juliana Tuwima we Wrocławiu przesłał nagrodę i dyplom na adres szkoły, a Pani Dyrektor Anna Kurcab-Kościańska pogratulowała Oskarowi.
My również gratulujemy, życząc kolejnych sukcesów.

Materiał nadesłała p. Mirosława Babicka-Mrzygłód

praca Oskara konk past 2023

Nagrodzona praca Oskara

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii