baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

22.04.2022r. MIĘDZYNARODOWYM DNIEM ZIEMI

    22.04.2022 w tym dniu uczniowie klasy 5 B przygotowali plakaty pod hasłem ,,Moja Planeta’’ nawiązując do tematyki Ziemi. Pomysły były bardzo ciekawe, każdy wykazał się niezwykłą kreatywnością i talentem. Następnie wraz z nauczycielami, wychowawcą panią Iwoną Prajzendanc i panem Krzysztofem Kempińskim symbolicznie, łącząc się z innymi, wyszli sprzątać teren wokół naszej szkoły. Uczniowie z zaangażowaniem zbierali i segregowali znalezione śmieci. To szczególny dzień, który ma wpływ na świadomość każdego człowieka, jednocześnie podkreślając znaczenie przyrody, czystej Ziemi w życiu każdego z nas.

materiał nadesłała pani Iwona Prajzendanc

dzien ziemi 5b 2022

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii