Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Ogólnopolska Świetlicowa

Wymiana Pocztówkowa

    W roku szkolnym 2020/2021, uczniowie uczęszczający do świetlicy szkolnej, wraz z nauczycielami świetlicy: p. Agatą Zdanowską i p. Małgorzatą Czuryło zaangażowali się w niezwykłą akcję pod hasłem ,,Ogólnopolska Wymiana Pocztówkowa’’. Dzięki tej inicjatywie nasi wychowankowie nawiązują kontakty z dziećmi ze szkół z różnych zakątków Polski. Ponadto mają możliwość poznania nowych miast, ich zabytków oraz krajobrazów naszej Ojczyzny. Biorąc udział w akcji, promujemy tym samym nasze rodzinne miasto i region w którym zamieszkujemy. Zasada działania tej inicjatywy jest bardzo prosta. Uczniowie ze szkół zainteresowanych programem, wymieniają się kartkami pocztowymi z uczniami innych szkół biorących udział w projekcie. Na pocztówkach związanych ze swoim miejscem zamieszkania wypisują pozdrowienia lub krótkie wiadomości. Łącznie otrzymaliśmy ponad 50 kartek z pozdrowieniami od dzieci uczęszczających do świetlic szkolnych w różnych regionów Polski. Wymiana pocztówek dała uczniom możliwość nawiązania kontaktu z rówieśnikami z innych szkół, zawiązała nowe przyjaźnie.

materiał nadesłała pani Małgorzata Czuryło

swietlica wymiana pocztowkowa2021

 Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii