Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

ŚWIETLICA MAŁA - GRUPA "ZERÓWKI"

ANDRZEJKI - 2017

 W dniu 30 listopada 2017r. w świetlicy szkolnej odbyły się ,,Andrzejki”. Na początku wszyscy zapoznali się historią wróżb andrzejkowych. Potem uczniowie wzięli udział w zabawach, wróżbach i konkursach. Każdy chciał dowiedzieć się, co czeka go w przyszłości, czy bogactwo, sława, dalekie podróże. Następnie rozpoczęła się zabawa taneczna oraz karaoke. Dzieci bardzo chętnie uczestniczyły w zabawach i śpiewały swoje ulubione piosenki. Była również degustacja ciastka z wróżbą…… Dzieci świetnie się bawiły, mamy nadzieję, że wszystkie pomyślne przepowiednie się spełnią.

 andrzejki 2017 p

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii