Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

ŚWIETLICA MAŁA - GRUPA "ZERÓWKI"

"W KARNAWALE SAME BALE ..." -  2017/2018

Piątek 09.02.2018 tego dnia zabawom i szaleństwom nie było końca. Po szampańskim balu w szkole księżniczki, rycerze, wróżki, piraci i inne bajkowe postacie kontynuowały karnawałowe harce w świetlicy szkolnej. Tutaj tańce przeplatały się z zabawami i konkursami. Celem tej zabawy było wyzwolenie i rozwijanie w dzieciach różnych sposobów ekspresji ruchowej, muzycznej oraz wyzwolenie pozytywnych emocji.
Podczas balu rozstrzygnięty został świetlicowy konkurs plastyczno-techniczny na maskę karnawałową. Wszystkie prace miały charakter przestrzenny. Część prac wykonana techniką wyklejania, wydzierania lub naklejania. Jak przystało na karnawał, zdecydowana większość była bogato zdobiona koralikami, cekinami, brokatem i piórkami różnego koloru. Bardzo trudno było wybrać zwycięzców, ponieważ wszystkie prace były oryginalne i pomysłowe.
I miejsce zajęła uczennica Ania Woźniak z klasy 1a
II miejsce zajęła Maja Gardygajło z klasy 1 a
III miejsce Laura Pieszyk z klasy Ic
Bal na pewno pozostanie w pamięci dzieci jako jeden z najbardziej radosnych i udanych dni w roku.

bal karnaw swietlica 2018

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii