Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

ŚWIETLICA MAŁA - GRUPA "ZERÓWKI"

PRZYGOTOWANIE MARZANNY

2017/2018

W środę 21.03.2018 r przedpołudnie w świetlicy upłynęło bardzo szybko. Tym razem dzieci spróbowały swoich sił w przygotowaniu Marzanny na Pierwszy Dzień Wiosny. Dzieci pilnie uczestniczyły w zajęciach, gdzie szyły, wycinały oraz ozdabiały ubiór kukły. Praca pozwoliła na integrację grupy oraz na naukę wspólnego podejmowania decyzji i kompromisów. Każde dziecko miało swój własny wkład, dzięki czemu udało nam się stworzyć śmieszną Marzannę.

marzannay2018

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii