Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

ŚWIETLICA MAŁA - GRUPA "ZERÓWKI"

CZEKOLADOWY DZIEŃ

2017/2018

Z okazji przypadającego w czwartek 12 kwietnia 2018 roku Światowego Dnia Czekolady, w naszej świetlicy przeprowadzono degustację tego lubianego przez uczniów przysmaku. Dzień Czekolady był bardzo słodkim dniem. Dzieci dowiedziały się jak powstaje czekolada, poznały różne rodzaje czekolady, odgadywały zagadki czekoladowe. Na koniec każde dziecko samo przygotowywało sobie słodki poczęstunek …….ciasteczko z przepyszną czekoladą…….

dzien czekolady swietlica2018

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii