Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

ŚWIETLICA MAŁA - GRUPA "ZERÓWKI"

PAŹDZIERNIK W MAŁEJ ŚWIETLICY

PASOWANIE NA ŚWIETLIKA UCZNIÓW KLAS "0" ORAZ KLAS I

2018/2019

W dniu 31.10.2018r. w małej świetlicy odbyło się uroczyste pasowanie na Świetlika. Uroczystość rozpoczęły uczennice klasy 2c, które recytowały wiersz dla swoich młodszych kolegów i koleżanek. Następnie dzieci musiały przejść szereg prób. Wszyscy poradzili sobie wspaniale i zostali oficjalnie przyjęci do grona Świetlików. Na zakończenie pani wicedyrektor Izabela Jurewicz–Zimny pasowała dzieci na Świetlika. Dzieci otrzymały dyplomy a uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem.

pasowanie na swietlika2018

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii