baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Wiosna w Filarach

    Pierwszy dzień wiosny spędziliśmy wyjątkowo. Przedstawiciele klas siódmych spotkali się z uczniami ze szkoły w Eberswalde w Stargardzkim Centrum Nauki Filary. Wspólne eksperymentowanie wśród interaktywnych eksponatów, pozwoliło poznać świat z nieznanej dotąd perspektywy. Uczniowie doświadczali na własnej skórze prawa fizyki i matematyki, a także dowiadywali się jak wyglądało życie w średniowiecznym Stargardzie. Była też możliwość poznania najnowszych zdobyczy techniki i udziału w zaskakujących eksperymentach.
    Wspólny spacer uliczkami Stargardu, wśród zabytków architektury oraz wizyta w Kolegiacie NMP Królowej Świata to podsumowanie wizyty i narodziny pomysłów na kolejne spotkania w naszym mieście.

Materiał nadesłała p. Iwona Łopacińska

filary 2024

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii

Zapraszamy do obejrzenia filmu1

Zapraszamy do obejrzenia filmu2