baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Działania Szkolnego Klubu Wolontariusza
w roku szkolnym 2022/2023

 

SPRZĄTANIE ZAPOMNIANYCH GROBÓW

    Dnia 26 października 2022 roku,WOLONTARIUSZE SP 2 wybrali się na stary cmentarz, aby posprzątać zapomniane, zaniedbane i porośnięte trawą groby. Uczniowie z zaangażowaniem wykonywali swoją pracę. Uprzątnęli z nagrobków gałęzie i jesienne liście. Zadbali o ponowne ustawienie przewróconych krzyży i tabliczek z imionami i nazwiskami zmarłych. Usunęli z grobów stare, wypalone znicze, a na ich miejsce zapalili nowe, chcąc uczcić pamięć zmarłych. Wszyscy byli zadowoleni z efektów swojej pracy i za rok chcą powtórzyć całe przedsięwzięcie.

Mteriał nadesłała p. Barbara Jasłowska

cmentarz wolontariat 2022

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii