Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

ANDRZEJKI W KLASIE II B
,,ANDRZEJU… ANDRZEJU, DZIEWCZĄT DOBRODZIEJU…. ‘’

30.11.2018r. uczniowie klasy IIb wraz wychowawczyniami p. Czesławą Gut i p. Iwoną Prajzendanc, zgodnie z tradycją Świętowali ,,Andrzejki’’. W ramach przygotowanej niespodzianki, przez panie wszyscy udali się na pierwszą część zabawy która miała miejsce w świetlicy szkolnej. Były wróżby, wspólna zabawa i tańce. Została przybliżona wszystkim historia ,,Andrzejek’’, następnie należało rozwiązać krzyżówkę. Każdy musiał uważnie słuchać. W klasie dalej odbywały się wróżby ,,przepowiednie przyszłości’’, pyszna wróżba z ciasteczka, na koniec wspólna fotografia. Swoje wylosowane, przez siebie wróżby, dzieci mogły wkleić na pamiątkę do zeszytu. Śmiechu, oraz radości było mnóstwo. Za rok ponownie będziemy dobrze się bawić!


materiał nadesłała  p. Iwona Prajzendanc

andrzejki kl2b 2018

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii