baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

PRACOWNICY SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W STARGARDZIE rok szkolny 2017/2018

1          DYREKTOR

  1. mgr Anna Kurcab-Kościańska

2          WICEDYREKTORZY

  1. mgr Izabela Jurewicz-Zimny
  2. mgr Alicja Jurkiewicz

3          PEDAGODZY SPECJALNI

  1. mgr Małgorzata Adamczyk
  2. mgr Bożena Bedorf
  3. mgr Agnieszka Bobkowska
  4. mgr Anna Dąbrowska
  5. mgr Alicja Grochowska
  6. mgr Barbara Jasłowska
  7. mgr Katarzyna Kaczmarczyk
  8. mgr Małgorzata Kapturczak
  9. mgr Małgorzata Kawczyńska
  10. mgr Agata Kędzierska
  11. mgr Marta Kościańska-Bury
  12. mgr Ewelina Lubowska
  13. mgr Agnieszka Musiał
  14. mgr Jowita Nowak
  15. mgr Anna Okolus-Furtak
  16. mgr Agata Pająk
  17. mgr Marzena Pardel
  18. mgr Elżbieta Rudzik
  19. mgr Katarzyna Rudzka
  20. mgr Mariola Schoeneberg
  21. mgr Beata Skupińska
  22. mgr Anna Szatkowska-Hrabi
  23. mgr Katarzyna Szyłańska
  24. mgr Ilona Szymańska
  25. mgr Monika Szyszka
  26. mgr Anna Wróblewska
  27. mgr Justyna Zakrzewska
  28. mgr Dorota Zawadzińska
  29. mgr Joanna Żuchlińska
  30. mgr Beata Żych
  31. mgr Ewelina Prokorym – asystent nauczyciela
  32. mgr Iwona Prajzendanc

4          NAUCZANIE ZINTEGROWANE

  1. mgr Agnieszka Borowska
  2. mgr Alicja Bura
  3. mgr Krystyna Drewniak
  4. mgr Małgorzata Gawrysiak
  5. mgr Czesława Gut
  6. mgr Iwona Harasimowicz
  7. mgr Wioletta Januszewska
  8. mgr Beata Kowalczyk
  9. mgr Iwona Łopacińska
  10. mgr Anna Łotysz
  11. mgr Anna Mazur
  12. mgr Anna Otolska
  13. mgr Małgorzata Pabian
  14. mgr Katarzyna Przybylska
  15. mgr Iwona Spendowska
  16. mgr Jadwiga Stachowicz
  17. mgr Małgorzata Czuryło

5          JĘZYK ANGIELSKI

  1. mgr Halina Kiłyk
  2. mgr Joanna Koczorowska
  3. Hanna Lach
  4. mgr Katarzyna Łońska
  5. mgr Agnieszka Salska
  6. mgr Urszula Sawicka-Heintz

6          JĘZYK NIEMIECKI

  1. mgr Mariola Pipier

7          JĘZYK POLSKI

  1. mgr Joanna Bochenek
  2. mgr Ewa Brzezińska
  3. mgr Bożena Ciborowska-Lipko
  4. mgr Agnieszka Gadomska-Rataj
  5. mgr Zofia Gutowska
  6. mgr Joanna Łyko
  7. mgr Damian Maćkowiak
  8. mgr Małgorzata Osiejuk
  9. mgr Magdalena Stolarczyk

8          HISTORIA

  1. mgr Stanisław Kacperski
  2. mgr Damian Maćkowiak
  3. mgr Mariola Pipier
  4. mgr Reneta Pruska-Nieroda

9          WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE

  1. mgr Reneta Pruska-Nieroda

10        MATEMATYKA

  1. mgr Elżbieta Gajewska
  2. mgr Małgorzata Alicja Lewandowska
  3. mgr Joanna Michalska
  4. mgr Urszula Śmigielska
  5. mgr Waldemar Waluś
  6. mgr Marta Widerowska
  7. mgr Renata Woźniak

11        FIZYKA

  1. mgr Renata Woźniak

12        CHEMIA

  1. mgr Monika Sikorska

13        BIOLOGIA I PRZYRODA

  1. mgr Lucyna Dobrzycka
  2. mgr Elżbieta Radomska-Bączyńska
  3. mgr Monika Sikorska
  4. mgr Anna Silska
  5. mgr Irena Węgrowska

14        GEOGRAFIA

  1. mgr Anna Silska
  2. mgr Irena Węgrowska

15        INFORMATYKA I TECHNIKA

  1. mgr inż. Marcin Kolany
  2. mgr Joanna Szczecińska
  3. mgr Bogdan Żych

16        EDUKACJA DLA BEZIECZEŃSTWA

  1. mgr Bogdan Żych

17        PLASTYKA

  1. mgr Mirosława Babicka-Mrzygłód

18        MUZYKA

  1. mgr Joanna Betler
  2. mgr Kazimierz Trybura

19        WYCHOWANIE FIZYCZNE

  1. mgr Marta Kowalczyk
  2. mgr Kamil Kurkianiec
  3. mgr Elżbieta Miłek
  4. mgr Marcin Moroz
  5. mgr Elżbieta Moskalewicz
  6. mgr Ireneusz Pabian
  7. mgr Elżbieta Sobczak

20        RELIGIA

  1. mgr Aleksandra Grabarz-Sączek
  2. mgr Krzysztof Kempiński
  3. ks. mgr Marcin Kózka
  4. mgr Urszula Nowysz

21        WYCHOWAWCY ŚWIETLICY

  1. Agnieszka Kruk
  2. mgr Alicja Laskowska-Maślany
  3. mgr Justyna Trześniewska
  4. mgr Agata Zdanowska
  5. Pamela Ostafijczuk – asystent wychowawcy świetlicy

22        NAUCZYCIELE BIBLIOTEKARZE

  1. mgr Elżbieta Gumińska
  2. mgr Renata Kopa
  3. mgr Danuta Szot

23        PEDAGOG

  1. mgr Małgorzata Lewandowska

24        PSYCHOLOG

  1. mgr Anna Klinik
  2. mgr Anna Wójt

25        LOGOPEDA

  1. mgr Małgorzata Kapturczak
  2. mgr Marzena Pardel
  3. mgr Maria Rybczyńska

26        ADMINISTRACJA

  1. mgr Ewa Kawczyńska
  2. Joanna Kawczyńska
  3. mgr Agnieszka Kępińska
  4. mgr Małgorzata Majewska
  5. mgr Katarzyna Mucha

27        OBSŁUGA

  1. Kazimierz Bal
  2. Katarzyna Dziewicka
  3. Stanisława Faryńska
  4. Grażyna Karman
  5. Bożena Śliwa
  6. Antoni Trześniewski
  7. Gabriela Tuszyńska
  8. Elżbieta Wajsowicz
  9. Beata Zimna
  10. Agnieszka Żwirska
  11. Bogdan Żwirski