baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

„Naukowa szuflandia”

      Zapraszamy do obejrzenia filmowej odsłony „Naukowej szuflandii”. Relacja z cyklicznego wydarzenia, w którym udział biorą uczniowie klas IV-VII. Uczymy się poprzez zabawę. Chwalimy się wiedzą z przedmiotów matematyczno-przyrodniczych. Rozwiązujemy matematyczne sudoku i łamigłówki. Obserwujemy wybuchy wulkanów, płonące dłonie, teczę na talerzu. Mowa oczywiście o pokazie doświadczeń chemicznych. Prezentujemy tematyczne plakaty. W tym roku hasłem przewodnim była „Matematyka w przyrodzie”. Dużo emocji i pozytywnych wrażeń.
Podczas pokazu doświadczeń chemicznych wykorzystano sprzęt zakupiony w ramach programu #LaboratoriaPrzyszłości.

Materiał nadesłała p. Monika Sikorska

szuflandia fotorel 2024

Zapraszamy do obejrzenia filmu