baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Festyn sportowy polsko-niemiecki

    4 czerwca 2024 r. odbył się w naszej szkole festyn sportowy w ramach projektu "Transgraniczny Most Przyszłości", na którym spotkaliśmy się z naszą partnerską szkołą Oberbarnimschulen z Eberswalde.
    Tego dnia uczniowie obu szkół wzięli udział w różnych dyscyplinach sportowych. Rozegrane zostały mecze piłki nożnej, koszykówki, siatkówki i gry w ringo. W stolarni powstawały także łapacze snów, a na holu szkoły grupa polsko-niemiecka malowała przy sztalugach piękne motyle. W gabinecie gospodarstwa domowego uczniowie przygotowywali typową polską potrawę - pierogi, które później każdy mógł spróbować!
    Było to ostatnie spotkanie polsko-niemieckie zaplanowane na ten rok szkolny. Po wakacjach czekają nas kolejne, nowe wyzwania i formy współpracy transgranicznej.

Materiał nadesłała p. Iwona Łopacińska

transgraniczny most 2024

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii

Zapraszamy do obejrzenia filmu1

Zapraszamy do obejrzenia filmu2

Zapraszamy do obejrzenia filmu3