baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Szkolny Konkurs Twórczości Astrid Lindgren

pt. „Bohaterowie książek Astrid Lindgren”

    13 stycznia 2023 r. w bibliotece szkolnej odbył się Szkolny Konkurs Twórczości Astrid Lindgren pt. „Bohaterowie książek Astrid Lindgren”. Konkurs dotyczył znajomości bohaterów i wydarzeń z książek pt. „RONJA, CÓRKA ZBÓJNIKA” oraz „PIPPI NA POŁUDNIOWYM PACYFIKU”. Organizatorkami konkursu były: Beata Kowalczyk, Renata Kopa i Małgorzata Pabian. W konkursie wzięło udział 3 uczniów z klas III.

Wyniki konkursu:

I miejsce – Zuzanna Kleczewska z kl. III a
II miejsce – Filip Kanarek z kl. III a
III miejsce – Ksawier Kowalczyk z kl. III b

    18 stycznia 2023 r. uczniowie - Zuzanna Kleczewska i Filip Kanarek reprezentowali naszą szkołę w Międzyszkolnym Konkursie Twórczości Astrid Lindgren pt. „Bohaterowie książek Astrid Lindgren” zorganizowanym przez nauczycieli ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Stargardzie.

Nasza reprezentacja otrzymała wyróżnienie.

Laureatom konkursów składamy serdeczne gratulacje.

Materiał nadesłała p. Beata Kowalczyk

konkurs bibliot 2023

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii