baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Klasa 1c i 2c w iTeatrze

    28 marca 2023r. uczniowie klasy 1c i 2c mieli możliwość uczestniczenia w wyjątkowym spektaklu teatralnym organizowanym przez iTeatr TVP. iTeatr dla Szkół to autorski projekt, który realizuje Telewizja Polska S.A.  Projekt oparty jest na idei promowania i przybliżania teatru poprzez realizacje transmisji spektakli z teatrów  w całej Polsce.W ramach projektu iTeatr spektakl na żywo odbierany jest w tym samym czasie przez kilkadziesiąt tysięcy uczniów z całego kraju za pośrednictwem kodowanej transmisji internetowej. Udział wszystkich szkół w projekcie jest bezpłatny.
    Podczas wspólnego seansu mogliśmy zobaczyć niezwykle kolorowy, wesoły, żywiołowy, roztańczony i rozśpiewany spektakl dla dzieci pt. „Czerwony kapturek”. Przedstawienie zrealizowane jest w konwencji teatru przedmiotu, gdzie lalki tworzone są z różnych elementów codziennego użytku.

Materiał nadesłała p. Alicja Laskowska-Maślany

klasa 1c w iteatrze 2023

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii