baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Ostatni tydzień kwietnia w klasie 2c

    Ostatni tydzień kwietnia klasa 2c spędziła bardzo aktywnie. W poniedziałek uczniowie obejrzeli przedstawienie pt. ”Akademia nie dla lenia”,  przygotowaną przez klasę 3a, podczas którego zrozumieli, jak ważne jest zdrowe odżywianie i uprawianie sportu w naszym codziennym życiu.
    W czwartek w pracowni gospodarstwa domowego uczniowie klasy 2c przygotowali pyszne, zdrowe i kolorowe drugie śniadanie. Podczas przygotowywania smacznych kanapek dowiedzieli się, dlaczego ważne jest drugie śniadanie oraz które produkty do jego przygotowania są zdrowe i najlepsze dla naszego organizmu.
    W piątek klasa pomogła w ustawieniu fotobudki „Żyj zdrowo i kolorowo” a Julka i Amelka całą długą przerwę dbały o porządek na stoliku z akcesoriami do zdjęć oraz pomagały chętnym do zdjęcia uczniom w doborze gadżetów.

Materiał nadesłała p. Alicja Laskowska-Maślany

ostat tydz kwiet w kl 2c 2023

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii