baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Z wizytą w Książnicy Stargardzkiej

    Jak wygląda nowoczesna czytelnia z mnóstwem książek i czasopism? Czym różni się katalog papierowy od elektronicznego? Czy gry i płyty również można znaleźć w bibliotece? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań uczniowie klasy 1a poznali podczas gościnnej wizyty w Książnicy Stargardzkiej. Bez wątpienie to ciekawe spotkanie rozbudziło wśród uczniów jeszcze większą ciekawość czytelniczą i w najbliższej przyszłości poszerzy grono tutejszych miłośników książek.

W książkach zbieramy tylko rozkwitłe kwiaty
ziaren kiełkujących w nas samych.
Maria Konopnicka

Materiał nadesłała p. Anna Wróblewska

wizyta ksiaz starg 2023

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii