baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

WIELKANOCNA „ALE FRAJDA!”

    25 marca 2024r. uczniowie klas III wzięli udział w przedświątecznych zawodach sportowo – rekreacyjnych WIELKANOCNA „ALE FRAJDA!”, które odbyły się w hali OSiR przy ul. Pierwszej Brygady w Stargardzie. Drużyny rywalizowały ze sobą w wielu ciekawych konkurencjach a same zawody dostarczyły im wiele pozytywnych emocji. Przez całą imprezę naszych zawodników dopingowali koledzy i koleżanki z klasy 3a, 3b, 3c oraz wychowawczynie. W nagrodę za udział dzieci otrzymały dyplomy, medale i słodycze.

Materiał nadesłała p. Monika Szyszka

ale frajda 2024

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii