baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

„Wielkanocne inspiracje”.

Wizyta klasy 3b w Bastei

    Przed nami radosny czas Świąt Wielkanocnych. 27 marca klasa 3b udała się do Bastei po „Wielkanocne inspiracje”. Uczniowie uczestniczyli w wyjątkowych warsztatach DIY – zrób to sam podczas, których wykonali piękne wielkanocne dekoracje. Zajęcia były doskonałą okazją do miłego spędzenia czasu oraz utrwalenia wiedzy na temat Świąt Wielkanocnych.

Materiał nadesłała p. Monika Szyszka

basteia 2024

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii