baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

XX Międzyszkolny Konkurs Recytatorski

„WITAMY W WIERSZOLANDII”

dla uczniów klas I-III

    W dniu 8 kwietnia 2024 r. w Szkole Podstawowej nr 4 odbył się XX Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „WITAMY W WIERSZOLANDII” dla uczniów klas I-III. Mottem przewodnim konkursu było hasło „Wiosna w przyrodzie”. Naszą szkołę reprezentowały uczennice: Alicja Nowak z klasy 1b, Hanna Komow klasa 2b oraz Antonina Kryś z klasy 3c. Jest niezmiernie miło poinformować, że nasza uczennica Hanna Komow z klasy 2b zajęła w tym konkursie drugie miejsce.
Serdecznie gratulujemy!

Materiał nadesłała p. Małgorzata Czuryło

miedzyszk konk recyt 2024

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii