baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Realizacja programu

„HIGIENA NASZĄ TARCZĄ OCHRONNĄ”

w kl. I b

    Uczniowie klasy I b wzięli udział w Wojewódzkim Programie Higieny i Profilaktyki Wybranych Chorób Zakaźnych „Higiena naszą tarczą ochronną”. Rekomendowany przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Szczecinie. Głównym celem przeprowadzonego programu było osiągnięcie wśród najmłodszych uczniów, znaczącej poprawy zachowań higienicznych w obszarze profilaktyki chorób zakaźnych, a także przyswojenie i wdrożenie prawidłowych nawyków i przyzwyczajeń higieniczno-zdrowotnych. Podczas zajęć uczniowie wzbogacali wiedzę na temat grypy i innych chorób zakaźnych, higieny osobistej, mycia rąk, higieny jamy ustnej. Szkolnym koordynatorem programu była p. Mariola Schoeneberg.

Materiał nadesłała p. Małgorzata Czuryło.

progr profilakt 1b 2024

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii