Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Dzień Misia w kl. IB

W poniedziałek – 26 listopada – obchodziliśmy w naszej klasie Światowy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji każdy z nas przyniósł do szkoły swojego ulubionego misia. Podczas zajęć poznaliśmy najpopularniejsze misie na świecie: Kubusia Puchatka, misia Uszatka i Paddingtona, misia Yogi i Colargola. Wykonaliśmy również misia techniką orgiami płaskie i stworzyliśmy klasową wystawę misiów. Okazało się, że misie są dla nas bardzo ważne. Są naszymi przyjaciółmi, lubimy się do nich przytulać. Misie towarzyszą nam w wielu ważnych dla nas sytuacjach. Jutro w czasie zajęć poznamy nowego bohatera z misiowej rodzinki, a mianowicie Czarnego Noska z książki Janiny Porazińskiej pt. „Pamiętnik Czarnego Noska”. Pozdrawiamy wszystkie misie!

Uczniowie klasy IB 
oraz wychowawczynie

materiał nadesłała p. Anna Okolus-Furtak

dzien misia2018

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii