Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

"To było niezwykłe spotkanie"

Dnia 27.11.2018r klasy IIIa i IIIc wraz z wychowawczyniami wzięły udział w bardzo ciekawym spotkaniu z p. Ireneuszem Pabianem, który jest nauczycielem naszej szkoły, wuefistą, a z zamiłowania taternikiem, alpinistą i zdobywcą takich szczytów jak Mont Blanc (najwyższy szczyt Alp-4808 m n. p. m.) i Elbrus (najwyższy szczyt Kaukazu 5642 m n. p. m.). Pan Irek z ogromną pasją opowiadał o swoich górskich wyprawach. Mówił o tym jak miłością do gór zaraził go jego tata (Stanisław Pabian). Najpierw zdobywał szczyty w swoich ukochanych Tatrach. Potem odważył się wyruszyć w Alpy. Dowiedzieliśmy jak należy się do takich wypraw przygotować. Pokazywał nam sprzęt jaki bierze ze sobą, odpowiednie obuwie i odzież. Mówił też o tym, że oprócz sprzętu ważne jest to, żeby ludzie, którzy razem jadą na taką wyprawę wzajemnie się wspierali i pomagali. My po tym spotkaniu wiemy, że jest to niezwykle wyjątkowy, odważny człowiek, który swoją pasją zaraził wielu ludzi…

materiał nadesłała p. Agnieszka Bobkowska

spotkanie z p irkiem2018

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii