Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Lekcja inaczej

W piątek 30 listopada 2018r. uczniowie klasy Ia poznali jeden z licznych zwyczajów ludowych - andrzejki.
Wychowawczynie Katarzyna Witos-Szałęga i Agnieszka Borowska przygotowały zabawy i wróżby andrzejkowe. Dzieci poznały ciekawostki o katarzynkach i andrzejkach, na podstawie których musiały rozwiązać krzyżówkę. Z wielką radością i zainteresowaniem przystąpiły do wspólnych wróżb. Dowiedziały się kim zostaną w przyszłości, jakie spełnią im się marzenia, kto zostanie ich nowym przyjacielem lub przyjaciółką. Było również losowanie z zaczarowanego kapelusza cukierka z przepowiednią. Nie zabrakło karaoke i tańców do ulubionych przebojów.
Magiczna scenografia i czarodziejskie stroje sprawiły, że wszyscy bawili się wspaniale.

materiał nadesłała p. Katarzyna Witos-Szałęga

andrzejki kl1a 2018

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii