Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Narodowy Program Rzozwoju Czytelnictwa

- Czytanie na dywanie w kl. IIB

04.12.2018r. to dzień książki w klasie II B. Z tej okazji wychowawczynie p. Czesława Gut i p. Iwona Prajzendanc zaprosiły Gościa, rodzica uczennicy panią Beatę Żych, która przeczytała wszystkim przygotowany rozdział bajki Rafała Klimczuk ,,Nudzimisie i przyjaciele’’. W klasie został utworzony kącik książki, tutaj każdy mógł wejść i wybrać coś dla siebie. Z Biblioteki Szkolnej pani Iwona przyniosła klika, wybranych pozycji książkowych, zachęcając tym uczniów do czytania i wypożyczania książek. Pani Beata przygotowała ciekawe karty pracy, gdzie każdy dodatkowo mógł wykazać się wiedzą na temat książek i umiejętnością uważnego słuchania. Wnioski były jedne, przyjaciel jest nam potrzebny, natomiast książki należy czytać i dbać o nie. Książka może odgrywać ważną rolę w życiu każdego człowieka. To była ciekawa lekcja i jeszcze to powtórzymy.


sprawozdanie przygotowała p. Iwona Prajzendanc

czytanie na dywanie2018

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii