Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Gry i zabawy dydaktyczne z Mikołajem

w klasie Ia

W czwartek 6 grudnia w klasie I „a” odbył się mikołajkowy turniej gier i zabaw. Wychowawczynie p. Agnieszka Borowska i p. Katarzyna Witos-Szałęga utworzyły kilka stanowisk, przy których dzieci doskonaliły rożne umiejętności niezbędne w procesie uczenia się.
Przy loteryjkach i grach planszowych uczniowie z radością i zaangażowaniem ćwiczyli czytanie, liczenie oraz współpracę w grupie. Wielkim zainteresowaniem cieszyły się dobble oraz mozaika geometryczna, tu rozwijali spostrzegawczość, pamięć, uwagę i myślenie. Natomiast podczas układanki z koralików ujawniała się ich twórcza fantazja i cierpliwość, bo z malutkich kuleczek musieli ułożyć kolorowe obrazki o różnych kształtach. Mikołajkowe gry i zabawy wzbudzały i wzmagały wewnętrzne chęci do wykonywania różnych zadań, a także motywowały uczniów do pokonywania trudności. Na zakończenie zajęć dzieci wykonały według własnego pomysłu Papierowego Mikołaja.
Oczywiście najważniejszą w tym dniu niespodzianką była wizyta Mikołaja, który obdarował pociechy słodkościami.

materiał nadesłała p. Katarzyna Witos-Szałęga

gry i zabawy dydakt z Mikolajem2018

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii