Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Uczniowie Naszej Szkoły na Mikołajkach

w Teatrze Lalek Pleciuga w Szczecinie

06.12.2018r. z okazji Mikołaja uczniowie klasy II A, II B, II C i III B, wraz z wychowawczyniami spędzili magiczne chwile w Teatrze Lalek ,,Pleciuga’’ w Szczecinie. W pierwszej części mogliśmy obejrzeć interaktywne przedstawienie pt; ,,Bałwan i inni’’ historię Królika, poszukującego Pleciugę, by mogła opowiedzieć mu bajkę. Po drodze jest mnóstwo śmiesznych przygód, innych bohaterów z świata znanych nam bajek. To widzowie decydowali o niektórych sytuacjach np.; w którą stronę ma udać się aktor w poszukiwaniu innych, bajkowych postaci, czasami też służyli podpowiedzią, co należy uczynić w danej sytuacji. Historia, która wprowadziła nas w świąteczny nastrój. W drugiej części na scenę przybył Mikołaj z pomocnikami. To też była jedna z wyczekiwanych chwil. Wspólnie zaśpiewaliśmy Kolędę, nie zabrakło sto lat dla wszystkich Mikołajów, tego dużego i tych małych. Na koniec Mikołaj wręczył, zapraszając na scenę, każdemu uczniowi z klasy przekazany wcześniej mikołajkowy prezent. Nie obyło się bez wspólnego, pamiątkowego zdjęcia. Autokarami pełni wrażeń, pozytywnej energii wróciliśmy do Stargardu. Bawiliśmy się wyśmienicie!

materiał nadesłała p. Iwona Prajzendanc

wycieczka do pleciugi 2018

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii