Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Kolejny sukces naszych małych sportowców.

II miejsce w zawodach sportowych Ale frajda z Mikołajem

10.12.2018r. dzieci z klas drugich spędziły dzień na sportowo. W hali OSiR przeprowadzone zostały zawody sprawnościowe pod nazwą „Ale frajda z Mikołajem". Organizatorzy przygotowali wiele różnorodnych konkurencji sportowych. Dwunastoosobową reprezentację naszej szkoły wspomagał dobiegający z trybun gorący doping koleżanek, kolegów z wszystkich klas drugich oraz wychowawców i rodziców. Opiekunami młodych sportowców były panie: Katarzyna Przybylska oraz Agata Kędzierska.

materiał nadesłała p. Katarzyna Przybylska

ale frajda2018

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii