Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Przedszkolaki zwiedzają szkołę

W piątek 14 grudnia 2018r. odwiedziły naszą szkołę niezwykli goście. Uczniowie klasy IIa wraz z wychowawczyniami: p. Katarzyną Przybylską i Agatą Kędzierską zaprosiły młodszych kolegów z Przedszkola nr 3 i 4 oraz grupę pięciolatków z Przedszkola „Elemelek” na specjalne przedstawienie Bożonarodzeniowe. Wspaniała dekoracja, piękne i pomysłowe stroje dzieci oraz śpiewanie kolęd wprowadziły przedszkolaków w atmosferę zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Reakcje dzieci pokazały, że występ bardzo im się podobał, nagrodzili swoich kolegów gromkimi brawami.
Po obejrzeniu przedstawienia i wspólnym kolędowaniu dzieci brały udział w zajęciach koła Origami prowadzonego przez p. Beatę Kowalczyk. Przy pomocy nauczycieli p. Anny Dąbrowskiej, p. Renaty Kopy przedszkolaki wykonały kartkę świąteczną techniką origami. W czasie zajęć ćwiczyły nie tylko umiejętność składania kartki papieru, ale także cierpliwość, precyzję oraz koncentrację uwagi.
Na koniec dzieci zwiedziły szkolną bibliotekę, salę gimnastyczną, dzieci z grupy przedszkolnej 01, stołówkę, sale lekcyjne oraz pracownię komputerową gdzie przy okazji mogły zobaczyć, jak w czasie lekcji pracują ich starsi koledzy.
Dzieci opuściły szkołę z pracami plastycznymi przedstawiającymi piękne, kolorowe świąteczne choinki. Spotkanie było niezwykle sympatyczne. Mamy nadzieję, że takich gości w murach naszej szkoły będziemy witać częściej…

materiał nadesłała p. Katarzyna Przybylska

przedszkolaki zwiedzaja szkole2018

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii